مداد توپی چیست ؟

مداد توپی چیست ؟ بسیاری از دانش آموزان امروزی با توجه به تغییر شرایط زندگی و فقر حرکتی، و فقر دست ورزی و دهها مسایل دیگر از نوشتن لذت نمی برند و در نوشتن مشکل دارند مانند :

کندنویسی، بدخطی، کج نویسی، زود خسته شدن عضلات انگشتان دست، زاویه دار نویسی، پرفشار یا کم فشار نویسی و…

اگر فرزند یا دانش آموز شما مشکل نارسایی نوشتن دارد یا بدخط، کندنویس، پرفشار یا کم فشار نویس است و یا در مداد گرفتن مشکل دارد مداد توپی به همراه کتاب آموزش مداد گرفتن تا بهترنوشتن بسیار می تواند کمک کند و مشکلات نوشتنش را حل نماید.

نارسایی نوشتن

خرید مداد توپی

خرید مداد توپی یک وسیله بسیار مهم که می تواند عضلات ریز و درشت  دست و به خصوص عضلات ریزی که در بافت نوک انگشتان وجود دارد و کمتر از آنها کار میشه کشیده می شود آنها را تقویت کرده و توپی که سر مداد قرار دارد سه انگشت را در یک جمع می کند و آنها را وادار به فعالیت می کند طوری که با کشیدن خطوط آزاد و دلخواه و به خصوص خطوط دورانی که در بروشور محصول به طور کامل توضیح داده شده است و یا با رنگ آمیزی اشکال مختلف می تواند محرک خوبی برای عضلات خفته بافت انگشتان و بخصوص نوک انگشتان باشد .

 

تخته تعادل (تخته بالانس)

یک وسیله ی ورزشی است که برای تمرینات تعادلی، تمرینات ورزشی، توسعه ی مهارت های ذهنی، درمان و ورزش های موزیکال به کار میرود.

خرید تخته تعادل شبیه یک اهرم است که کاربر معمولا روی آن ایستاده، پای چپ و راست خود را در دو انتهای تخته تعادل قرار داده و سعی کند بدن خود را متعادل نگه دارد و از برخورد لبه های تخته تعادل به زمین جلوگیری کند.

و بر روی آن می تواند حرکات تعادلی بسیاری را انجام دهد که در تحریک و تقویت مغز و اقزایش قوای یادگیری بسیار موثر می باشد.

تخته تعادلی کودک قابلیت تبدیل به هر چیزی را دارد:

  1. صندلی ای راحت
  2. گهواره ای آرامش بخش
  3. پناه گاهی امن
  4. پلی زیبا
  5. سرسره ای کوچک
  6. ابزاری برای یوگا و حتی یک قلعه ی فوق العاده

 

تخته و برد تعادلی کودک

کودکان به طور غریزی می دانند که چگونه با این تخته تعادلی بازی کنند و از آن لذت ببرند و فارغ از زمان و مکان و تحت هر شرایطی همیشه روشی نو برای بازی با آن را کشف می کنند.

یک تخته تعادلی محکم، زیبا و ساخته شده از چوب درخت راش است که ابزاری ایده ال برای بازی های هیجان انگیز ، مفرح و خلاقانه می باشد. به دلیل داشتن لایه فومی بر رو سطوحی مانند سرامیک و پارکت کم صدا تر است .

چرا باید دست تخته تعادل استفاده کنیم؟

اگر می خواهید فرزند شما در دقت تمرکز  فوق العاده باشد

اگر می خواهید فرزند شما تعادل ذهنی و حرکتی قدرتمندی داشته باشد

اگر می خواهید توان یادگیری فرزندتان افزایش پیدا کند

اگر می خواهید از بیش فعالی و سایر اختلالات یادگیری پیشگیری کنید

اگر می خواهید فرزندتان در خواندن نوشتن املا دقت تمرکز  مشکلی نداشته باشد