در بخش انواع فال و طالع بینی مجله تصویر زندگی در کنار فال هفته پی ام سی جای خالی ❤️ فال هفته عشق احساس میشد. سعی می کنیم اول هر هفته فال عشق رو برای شما آماده کنید. دیدگاه شما نسبت به عشق با ماه تولدتان ارتباط مستقیمی دارد و متولدین ماه های مختلف سال، دیدی متفاوتی به روابط عاشقانه دارند. عشق در نگاه طرف مقابل نیز همینطور.

فال هفتگی عشق

Weekly Horoscope Love

♈ فال هفته عشق برای متولدین فروردین:

ممکن است اکنون در رابطه عاطفی تان کمی احساس رقابت کنید. کارت ارابه نشان می دهد که شما برای انجام نبرد و به دست آوردن اهداف خود آماده هستید. شاید بخواهید ابتدا تصمیم بگیرید که آیا فرد مورد علاقه تان ارزشش را دارد یا نه. اگر جواب تان مثبت است، مطمئن باشید که تمام چیزهای لازم برای جلب محبت او را در اختیار دارید. اگر با تمرکز و سخت کار کنید، به موفقیت بزرگی خواهید رسید.

❤️❤️❤️

♉ فال هفته عشق برای متولدین اردیبهشت:

شما به دنبال این هستید تا چیزهایی را که برای ایجاد حس خوب در روابط تان به آن نیاز دارید را پیدا کنید. کارت اعتدال به شما کمک می کند تا آسیب های گذشته را التیام بخشیده و اتفاقات گذشته را رها کنید تا به درک بهتری در روابط تان برسید. اکنون زمان آن است که به احساسات خوب و شفابخش عشق بنگریم و موارد غیر ضروری در روابط مان را کنار بگذاریم.

⚡️ فال حافظ ❤️فال روزانه
? فال ماهانه ☕️فال قهوه
⭐️ فال سال ❤️فال هفتگی میلادی
☀️ فال ابجد ?️ فال شمع

♊ فال هفته عشق برای متولدین خرداد:

کارت اعتدال درباره عشق به شما دیدگاه مناسبی بخشیده و باعث می شود و مواردی را که برای تشکیل یک رابطه خوب به آن نیاز دارید، پیدا کنید. با توجه و بررسی موارد ضروری و غیر ضروی در عشق، درک عمیق تری از نیازها و خواسته های درونی خود پیدا خواهید کرد. اکنون فرصت عالی برای شماست تا بتوانید رویای خود برای ایجاد رابطه ایده آل را محقق کنید.

❤️❤️❤️

♋ فال هفته عشق برای متولدین تیر:

عشق کانون توجه زندگی شماست. کارت عاشقان نشان می دهد که شما به دنبال عشق هستید و ممکن است در فکر شروع یک رابطه جدید یا تداوم بخشیدن به رابطه فعلی تان باشید. معشوق تان کاملاً مناسب شما بوده و احساس تعادل و هماهنگی در زندگی تان به وجود می آورد. از نقاط مشترک تان لذت ببرید و این حس سازش و اتحاد را با شریک عاطفی تان نیز در میان بگذارید.

❤️❤️❤️

♌ فال هفته عشق برای متولدین مرداد:

کارت قدرت نشان می دهد خواسته ها و امیال تان، شما را در زندگی هدایت می کند. اکنون فرصت مناسبی برای کنترل این خواسته ها، به خصوص در زمینه روابط عاشقانه است. آگاهی از علایق، نکته بسیار خوبی بوده و این کارت به شما می آموزد که چگونه در زندگی تان نظم ایجاد کرده و با حوصله، دقت و اشتیاق، به خواسته هایتان برسید.

❤️❤️❤️

♍ فال هفته عشق برای متولدین شهریور:

کارت خورشید، فرصتی عالی در رابطه عاشقانه، برایتان به ارمغان می آرود. اکنون زمان بیرون رفتن، معاشرت و لذت بردن از زندگی و وجود خودتان است. شما این فرصت را دارید که تایید دیگران را بدست آورید، زیرا نور الهی، توانایی های شما را درخشان می کند. سعی کنید از زندگی و این فرصتی که در اختیارتان قرار دارد، نهایت لذت را ببرید!

❤️❤️❤️

♎ فال هفتگی عشق برای متولدین مهر:

آیا به دنبال عشق هستید؟ کارت ابله نشان می دهد که با ریسک پذیری در امور احساسی آن را پیدا خواهید کرد. هرچه اکنون بتوانید شانس بیشتری کسب کرده و روند عادی زندگی خود را کنار بگذارید، ذهن و روح تان بازتر خواهد بود. هنگام مواجهه با افراد جدید و هیجان انگیز که طرز فکر شما درباره روابط را تغییر می دهند، انتظار اتفاقات غیرمنتظره را داشته باشید. این افراد ممکن است برای همیشه در زندگی شما باقی نمانند، اما نحوه سرگرم شدن و لذت بردن از زندگی را به شما یاد خواهند داد.

❤️❤️❤️

♏ فال هفتگی عشق برای متولدین آبان:

شما اکنون در مرحله ای از زندگی خود هستید که اعتماد به نفس و اشتیاق زیادی برای درخشش در زمینه عشق و عاشقی دارید. می توانید اشتباهات و تجارب گذشته خود را به وضوح ببینید و بدانید برای موفقیت باید چه کاری انجام دهید. هنگامی که این فصل جدید از زندگی خود را آغاز می کنید، از پشتیبانی و کمک دیگران برای پیشبرد اهداف تان برخوردار خواهید شد.

❤️❤️❤️

♐ فال هفتگی عشق برای متولدین آذر:

کارت داوری نشان می دهد که شما در حال گرفتن تصمیمی بزرگ در رابطه احساسی تان هستید. برای پیش رفت و حرکت رو به جلو ممکن است لازم باشد دیدگاه گسترده تری پیدا کنید و از یک منبع خارجی راهنمایی بخواهید. اکنون زمان آن است که با عواقب اقدامات گذشته تان روبرو شوید و جهتی را انتخاب کنید که آینده به شما کمک کند.

❤️❤️❤️

♑ فال هفتگی عشق برای متولدین دی:

تاثیر کارت ماه روی صمیمی ترین روابط شما باعث می شود تا احساس کنید که چیزی خارج از توان و قدرت تان، شما را هدایت می کند. اجازه دهید این احساسات قدرتمند، شما را به سمت عمیق ترین انگیزه ها و احساسات راهنمایی کند. با بررسی قلمروهای ناخودآگاه ذهن تان، متوجه خواهید شد که قادر هستید به تدریج به بینشی برسید که در برخورد با دیگران، به خوبی به شما کمک می کند.

❤️❤️❤️

♒ فال هفتگی عشق برای متولدین بهمن:

شما ممکن است اکنون در مورد رابطه عاشقانه تان دچار تردید شوید و از خود بپرسید که آیا فرد مورد نظر برایتان مناسب است یا خیر. کارت پاپ نشان می دهد که شما می توانید در ارتباط با این شخص تحت تاثیر ارزش های فرهنگی یا خانوادگی خود قرار بگیرید. این ارزش ها به شما کمک می کند تا بتوانید شخص مورد نظر خود را پیدا کنید.

❤️❤️❤️

♓ فال هفتگی عشق برای متولدین اسفند:

کارت مرد به دار آویخته به این معنی است که شاید مجبور شوید در رابطه با مسائل عاطفی تان کمی فداکاری کنید. این کار باعث می شود کارهایتان کاهش پیدا کرده و بتوانید زمان بیشتری را با عزیزتان سپری کنید. اگر بتوانید تسلیم امر “خدایان عشق” شوید، می توانید با اعتماد به آن ها، از این فداکاری تان، نتایج بسیار خوبی بگیرید.