تاریخچه فال

از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.

امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای پیش بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند. پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه بعد از آن اتفاق افتاده باعث گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن آن ها متوقف شده و آماده دریافت الهام از طرف کائنات می شود.

با توجه به درخواست دوستان که قبلا در بخش فال و طالع بینی مجله تصویر زندگی و پست های فال روزانه، فال هفتگی میلادی، فال ماهانه، فال پی ام سی، فال هفتگی عشق❤️، فال قهوه ☕️و فال حافظ صوتی… ) فال تاروت روزانه را هم درخواست داده بودند. این فال نیز به لیست فال مجله تصویر زندگی افزوده شد.

فال تاروت چیست؟ (Tarot Horoscopes)

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

فال تاروت

Daily Tarot Horoscopes for Every Zodiac Sign

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

امروز
مرد به دار آویخته می تواند نمایانگر فداکاری بیش از حد یا احیا و شکوفایی مجدد ارزش های درونی تان باشد. این اتفاق هنگام عدم دستیابی به نتیجه مطلوب رخ داده و معمولا مربوط به موضوعات مالی نیست، بلکه بیشتر به دیدگاه کسانی که شما را دوست دارند، اشاره دارد. این افراد دوست دارند ببینند که شما نیز به آرمان های مورد نظر آن ها، معتقد و متعهد هستید.
فردا
از آنجا که این کارت نشان دهنده عدم آگاهی از هر گونه خطری است، احتمال دارد بتوانید با زندگی در زمان حال و عدم نگرانی در مورد اتفاقات آینده، از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کنید. اهداف شما به راحتی محقق خواهند شد و مهم نیست که چه کسی بخواهد از موفقیت تان جلوگیری کند. این کارت نشان دهنده هنر انجام ندادن هر کاری است. با درگیر نشدن بیش از حد در مشکلات دیگران، از هر گونه گرفتاری جلوگیری کرده و اجازه می دهید همه چیز، آن طور که باید، اتفاق بیفتد.

❤️فال حافظ❤️

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

امروز
کارت ارابه می تواند نشانه یک سفر باشد و به شما می گوید که به جای توجه به مقصد نهایی، از مسیرتان نیز لذت ببرید. چیزهایی که در طول راه یاد می گیرید، می تواند از مقصد نهایی آموزنده تر باشد و سرنوشت شما را رقم بزند. این روزها زمان مناسبی برای مشاهده و تفکر درباره وقایعی است که در مسیر زندگی، شاهد آن هستید.
فردا
امپراطور می خواهد از مهارت های خود برای ساختن فردایی بهتر استفاده کند. این کارت به شما نشان می دهد که از الهامات و ایده های دیروز، برای ساختن رویاهای فردا استفاده می کنید. این کارت می تواند به شما بینشی بدهد تا بفهمید چیزهایی که می خواهید در اختیار شماست، اما برای به دست آوردن آن ها به احتمال زیاد باید تسلیم فرمانروایی امپراطور باشید. این کارت نشان می‌دهد که اگر به یادگیری توجه کنید، همیشه می‌توانید روش انجام هر کاری را بفهمید.

❤️ فال پی ام سی ❤️

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

امروز
کارت راهبه نشان دهنده درک و خرد درونی زنانه بوده و به مواردی مانند امور مالی یا پیشرفت کردن اشاره ای ندارد. این کارت به شما می گوید که برای رسیدن به آگاهی عمیق تر باید از طریق مراقبه، به خودشناسی کامل رسید. پاسخ هر چیزی در درون خود شماست، اما ممکن است یافتن آن، در مراحل اولیه دشوار باشد.
فردا
قدرت درونی شما می تواند رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کند. موفقیت در آینده به اراده شما برای تحقق اهداف تان بستگی دارد. اگر زمانی که دیگران تسلیم می شوند، شما به راه خود ادامه دهید، برنده خواهید شد. برنده کسی است که به اهداف خود می رسد و کارت قدرت نشان می دهد که آینده شما، به قدرت شناخت و پذیرش خودتان بستگی خواهد داشت. بدون این شناخت، حفظ قدرت درونی تان می تواند برای شما، به یک مبارزه دائمی تبدیل شود.

❤️ فال هفتگی عشق ❤️

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

امروز
کارت درویش یک کهن الگو است که به کمالات و عیوب انسان ها توجه دارد. این کارت می تواند به این معنی باشد که شما در حال حاضر الگوی شخص دیگری هستید یا به دنبال الگویی برای خود می گردید. این کار به معنای تبدیل شدن به یک پیشوا مذهبی نیست، بلکه به معنای شکوفایی و درک ماهیت هر چیزی می باشد. امروز همان روزی است که باید در عین حفظ احساسات درونی خود، بهترین باشید.
فردا
کارت جهان می توانید نشان دهنده آینده تمام دنیا باشد. این کارت این سوال را مطرح می کند که چه کاری می توانید برای کمک به اصلاح سیستم زیست محیطی انجام دهید تا بتوانیم از یک فاجعه جهانی در آینده جلوگیری کنیم. کارت جهان نشان دهنده مسئولیت بزرگی است. زیرا، دنیا چیزی است که زندگی همه ما را تحت تاثیر قرار می دهد.

☀️استخاره آنلاین با قرآن☀️

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

امروز
کارت قضاوت مربوط به موقعیتی است که می تواند مهارت های تصمیم گیری درست را به شما بیاموزد. ممکن است در جایگاهی قرار بگیرید که بتوانید با یادگیری آموزه های اخلاقی و قدرت تفکر، دیگر صرفا یک مصرف کننده نباشید. اگر بخواهید، این اتفاق مثبت می تواند زندگی شما را تغییر دهد؛ به همین دلیل است که کارت قضاوت به یک دوراهی اشاره دارد. شما می توانید تمام چیزهای لازم را یاد بگیرید، اما تا زمانی که نتوانید آن ها را به صورت عملی عملی استفاده کنید، برایتان مفید نخواهند بود.
فردا
اطلاعاتی که در طول مسیر به دست می آورید ممکن است همان چیزی باشد که در آینده به آن نیاز دارید. کارت ارابه به شما می گوید که دستیابی به اهداف و انجام تعهدات تان در آینده شما را به پیروزی و موفقیت می رساند. این کارت به شما می گوید به جای آن که در مسیر زندگی منتظر رسیدن به موفقیت باشید، با پشتکار و تلاش می توانید به خواسته هایتان برسید.

❤️فال روزانه❤️

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

امروز
کارت عدالت نشان می دهد که شما باید در قبال اقدامات خود پاسخگو باشید. این روزها ممکن است درباره تصمیمات مهمی که در زمینه کسب و کار، رابطه یا خانواده تان گرفته اید، از شما سوال شود. اکر در کارتان ایراداتی وجود داشته باشد، فارغ از کارهای مثبتی که انجام داده اید و نتیجه نهایی، مورد بازخواست قرار خواهید گرفت. اما کارت عدالت به شما می گوید که اگر این اتهامات نادرست باشد، به احتمال زیاد تبرئه خواهید شد.
فردا
ممکن است وضعیت آینده در حال حاضر برایتان نامعلوم به نظر برسد، اما کارت جادوگر نشان می دهد که می توانید بدون دست کاری حقیقت، با استفاده از منطق و تفکر، پاسخ ها را پیدا کنید. با وجود اینکه افکار ما روی هر موضوعی تاثیر می گذارد، اما شعبده باز همیشه در جستجوی حقیقت است و برای به دست آوردن آن، هر کاری می کند. شاید چنین چیزی در ابتدا برایتان غیر قابل باور باشد، اما جادوگر برای هر موضوعی، راه حلی دارد.

❤️فال ماهانه❤️

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

امروز
کارت ماه به معنای حسادت بوده و در حال حاضر، فقط سه معنی دارد. اولین مورد این است که شما حسود هستید. دوم این که شما باعث حسادت دیگران می شود یا ممکن است در دام حسادت دیگران بیفتید. در هر صورت، این اتفاقات به احتمال زیاد به این دلیل است که شما، به دنبال داشته های دیگران هستید، یا احساس می کنید که به اندازه کافی به خواسته های خود نمی رسید. از این رو، مهم ترین نکته این است که احساس کنید تمام چیزهایی را لیاقتش را دارید، در زندگی تان وجود دارد.
فردا
کارت عدالت به شما می گوید که در نهایت عدل و انصاف پیروز خواهد شد. این کارت شرایط را برای همه یکسان کرده یا در نهایت، برای یک بازی جوان مردانه به شما آگاهی می بخشد. عدالت شما را به درک جدید و عمیق تری رسانده و باعث می شود رفتار منصفانه ای با خودتان و دیگران داشته باشید. این درس ها در مواردی که دیگران بخواهند از شما سوء استفاده کنند، کمک می کند تا پیروز شوید.

☕️فال قهوه☕️

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

امروز
بیرون کشیدن کارت برج در این موقعیت نشان دهنده بیداری شما از اتفاقات اطراف تان بوده و برخورد صاعقه به برج بیانگر آگاهی یا الهامات الهی است که می تواند شما را به اقدام کردن وادار کند. این اقدامات ممکن است به منظور دفاع از خود یا مسئولیت هایتان باشد. این کارت به یک واکنش عمیق، قدرت جادویی عناصر طبیعت و اقداماتی که برای محافظت از خود انجام می دهید، اشاره دارد.
فردا
اطلاعاتی که در طول مسیر به دست می آورید ممکن است همان چیزی باشد که در آینده به آن نیاز دارید. کارت ارابه به شما می گوید که دستیابی به اهداف و انجام تعهدات تان در آینده شما را به پیروزی و موفقیت می رساند. این کارت به شما می گوید به جای آن که در مسیر زندگی منتظر رسیدن به موفقیت باشید، با پشتکار و تلاش می توانید به خواسته هایتان برسید.

❤️فال سال❤️

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

امروز
ابله کارت اتفاقات پیش بینی نشده و ناشناخته است. این کارت می تواند نشان دهنده یک سرمایه گذاری احمقانه و با نتیجه نامشخص باشد. این سرمایه گذاری می تواند روی پروژه ای باشد که شما واقعا آن را دوست دارید، اما ممکن است به خوبی درباره آن فکر نشده باشد. کارت احمق بیشتر درباره ایده هاست تا کارهای عملی، بنابراین مطمئن شوید که اگر می‌خواهید اتفاق خاصی در آینده رخ دهد، امروز آماده ریسک کردن برای آن باشید.
فردا
کارت خورشید می‌تواند به این معنا باشد که در آینده، دروغ‌هایی که ممکن است امروز آن ها را باور کرده بودید، برایتان آشکار شود. دلیل انتخاب این کارت این است که رازهایی وجود دارد که باید در پرتو نور خورشید، از آن ها پرده برداشته شود. پنهان کاری و عدم اطمینانی که در گذشته وجود داشت، زودی از بین خواهد رفت.

❤️فال ابجد❤️

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

امروز
کارت برج می‌تواند شما را از احساسات سرکوب‌شده‌ تان آگاه کرده و افکار درونی تان در زمینه عاطفی، جنسی و اقتصادی را آشکار کند. ممکن است اتفاقی رخ دهد که باعث واکنش شدید شما شود. بعد از این که این احساسات سرکوب شده را رها کنید، احتمالا احساس بهتری خواهید داشت.
فردا
از آنجا که این کارت نشان دهنده عدم آگاهی از هر گونه خطری است، احتمال دارد بتوانید با زندگی در زمان حال و عدم نگرانی در مورد اتفاقات آینده، از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کنید. اهداف شما به راحتی محقق خواهند شد و مهم نیست که چه کسی بخواهد از موفقیت تان جلوگیری کند. این کارت نشان دهنده هنر انجام ندادن هر کاری است. با درگیر نشدن بیش از حد در مشکلات دیگران، از هر گونه گرفتاری جلوگیری کرده و اجازه می دهید همه چیز، آن طور که باید، اتفاق بیفتد.

❤️فال شمع❤️

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

امروز
کارت راهبه می تواند هنر و علم را در کنار هم نشان دهد. قدرت او این است که دو جهان کاملا متضاد را در نظر بگیرد و آن ها را با هم ترکیب کند تا اتفاق بزرگ تری را رقم بزند. این کارت به شما می گوید که فرصت های خوب، همیشه کاملا واضح دیده نمی شوند و باید برای فهمیدن آن ها، کمی زیرکانه و هوشمندانه تر عمل کرد. گاهی اوقات بزرگ ترین شانس ها، کاملا پنهان هستند.
فردا
با توجه و حفاظت از خود و محیط اطراف تان به هر چیزی که دوست داشته باشید، خواهید رسید. یک محیط سالم، اتفاقات خوب را به خود جذب کرده و هر نوع انرژی منفی را از شما دور نگه می دارد. کارت ملکه نشان دهنده فراوانی و به ثمر رسیدن خواسته های گذشته تان است. پس به ملکه اجازه دهید در مسیر زندگی، شما را به سمت مقصد درست هدایت کند.

❤️فال هفتگی میلادی❤️

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

امروز
کارت ارابه می تواند نشانه یک سفر باشد و به شما می گوید که به جای توجه به مقصد نهایی، از مسیرتان نیز لذت ببرید. چیزهایی که در طول راه یاد می گیرید، می تواند از مقصد نهایی آموزنده تر باشد و سرنوشت شما را رقم بزند. این روزها زمان مناسبی برای مشاهده و تفکر درباره وقایعی است که در مسیر زندگی، شاهد آن هستید.
فردا
کارت قضاوت، نیاز به یک تغییر جهت اساسی در آینده را به شما نشان می دهد. این کارت به شما می گوید که گذشته تمام شده است. اما به زودی، ممکن است با این سؤال روبرو شوید که کدام راه برایتان مناسب است و باید برای آن تصمیم بگیرید. کارت قضاوت در آینده به شما می گوید که خودتان را برای یک تغییر بزرگ آماده کنید.