روش های دانلود ویدیو در یوتیوب و اینستاگرام

روش دانلود ویدیو یوتیوب
روش دانلود ویدیو یوتیوب

برای دانلود ویدیو های آنلاین از سایت هایی مثل یوتیوب یا اینستاگرام روش های زیادی وجود دارد. در این مطلب روش های مختلفی را به شما معرفی می کنیم که به راحتی می توانید در این سایت ها هر نوع ویدیویی را که می خواهید با هر کیفیتی دانلود کنید و بصورت آفلاین مشاهده کنید. از این روش های آموزشی می توانید در اندروید، آیفون، کامپیوتر، لپ تاپ، لینوکس و … استفاده کنید.

ممکن است ویدیو هایی وجود داشته باشد که شما بخواهید آن ها را چندین بار تماشا کنید، در این حالت بهترین کار این است که این ویدیو ها را دانلود کنید و بصورت آفلاین ببینید. چرا که در صورت مشاهده آنلاین این ویدیو ها هر بار که تماشا می کنید حجم ترافیک اینترنت شما کثر می شود و باعث اتمام سریع تر می شود. بهتره یک بار دانلود کنید و در گوشی یا کامپیوتر خود هر بار که خواستید ببینید.

دانلود از اینستاگرام نیز خواهان زیادی دارد! شما برای بازنشر ویدیو ها ابتدا باید آن ها را دانلود کنید. مانند یوتیوب دانلود از اینستاگرام نیز امکان پذیر است. اما اینستاگرام این امکان دانلود را در اپلیکیشن خود به شما نمی دهد و شما لازم است که از روش ها فرعی استفاده کنید. روش هایی مثل اپلیکیشن های دانلود ویدیو از ایسنتاگرام، افزونه های مرورگر ها یا سایت های مختلف که امکان دانلود را به شما می دهند.

در این مطلب یکی از بهترین روش ها آموزش داده می شود تا به راحتی بتوانید ویدیو هایی که می خواهید را از یوتیوب و اینستاگرام دانلود کنید. توجه کنید که برای برخی از این سایت هایی که در این مطلب معرفی می شود شما ممکن است به ساخت ایمیل نیاز داشته باشید.

 

برای دانلود ویدیو های یوتیوب :

برای دانلود از یوتیوب یکی از این عبارات زیر را در گوگل جستجو کنید و وارد چند سایت اولی که برای شما نمایش داده می شود شوید.

Download from youtube / youtube to mp4 / youtube downloader / youtube online downloader

با این عبارات سایت هایی که مختص دانلود از یوتیوب هستند برای شما نمایش داده می شود و می توانید به راحت لینک ویدیو خود را در این سایت ها وارد کنید تا لینک مستقیم دانلود برای شما ساخته شود. در کمتر از چند ثانیه می توانید هر ویدیویی را از یوتیوب دانلود کنید.

 

برای دانلود ویدیو های اینستاگرام :

مانند روش دانلود یوتیوب اینجا هم کلمات و عبارت هایی را به شما می گویم که کمک می کند سایت های مختص دانلود اینستاگرام را بیابید. وارد گوگل شوید و یکی از عبارت های زیر را جستجو کنید.

Instagram downloader / instagram video downloader / instagram to mp4

پس از جستجوی این عبارات، سایت هایی برای شما نمایش داده می شود که امکان دانلود فایل های اینستاگرام را به شما می دهند. لینک ویدیو یا عکس اینستاگرام خود را کپی کنید و در این سایت ها وارد کنید تا دانلود آن در گوشی یا کامپیوتر شما شروع شود.

 

از همین روش برای تمام سایت های اشتراک ویدیو می توانید استفاده کنید. در واقع هر سایتی که ویدیو آنلاین قرار می دهد ویدیو ها به همین شکلی که در این صفحه آموزش داده شد قابل دانلود هستند.