ماه مورد علاقه - تست شخصیت شناسی

ماه نه تنها دل بسیاری از مردم را به خودش جذب می‌کند بلکه زیبایی خودش را نیز دارد و تأثیر بسزایی بر روحیه ما می‌گذارد. این تست شخصیت شناسی افکار پنهانی که خودمان هم از آن آگاه نیستیم آشکار می‌کند.

یک ماه انتخاب کنید تا افکار و خواسته های پنهان خودتان را کشف کنید

ماه مورد علاقه من شماره ۱

به افرادی مراجعه کنید که همیشه می‌توانید روی کمک آن‌ها حساب کنید. اطرافیانتان می‌دانند که وقتی به کمک نیاز دارند باید از شما کمک بخواهند، زیرا شما بدون هیچ توقعی به آن‌ها کمک میکنید. وقتی عزیزانتان مشکلی دارند حاضر هستید که همه چیز را رها کنید تا به آن‌ها کمک کنید. باید بدانید که شما ربات نیستید که بتوانید بدون خواب و استراحت کار کنید.

باید برای خودتان وقت بگذارید و به خودتان اهمیت بدهید. بخشی از روح شما می‌خواهد همه کار‌ها و وظایف خودش را رها کند و کاری را انجام دهد که همیشه آرزویش را داشته است.

نگذارید آرزوهایتان از بین برود.

بخوانید فال با کارت : یک کارت را انتخاب کنید

فال با کارت : یک کارت را انتخاب کنید

طالع بینی با کارت؛ از شهود و ندای قلبتان استفاده کنید و یک کارت را …

ماه مورد علاقه من شماره ۲

شما با دیگران بسیار صمیمی هستید و اطرافیانتان را با مهربانی و از خودگذشتگی جذب می‌کنید. اما گاهی این ویژگی‌ها شما را ضعیف می‌کند و نمی‌توانید به دیگران نه بگویید. اما باید بدانید که گاهی نه گفتن لازم است.

شما در پشت چهره مهربانتان اراده‌ای از جنس فولاد و شخصیتی بسیار قوی دارید که می‌توانید در برابر هر طوفان خشم و هرج و مرج و نفرت مقاومت کنید.

شخصیت واقعی شما می‌خواهد تمام جهان را مملوء از مهربانی کند. گرچه نمیتوانید این کار را انجام دهید، اما ناامید نشوید به خودتان ایمان داشته باشید همانطور که فکر می‌کنید درست است رفتار کنید روزی می‌رسد که هیچ‌کس نمی‌تواند شما را نادیده بگیرد.

بخوانید تست شخصیتی: از کدام درخت خوش‌تان می آید؟

تست شخصیتی: از کدام درخت خوش‌تان می آید؟

اینترنت مملو از مطالب مختلف است. مطالب گوناگون در زمینه هایی مختلف منتشر شده است. …

ماه مورد علاقه من شماره ۳

شما می‌دانید که چه می‌خواهید و آماده انجام هر کاری برای رسیدن به آن هستند. شما به دیگران تکیه نمی‌کنید، اما اغلب آن‌ها از شما الگو می‌گیرند و شما را به نوعی رهبرخودشان می‌دانند که می‌تواند راه درست را به آن‌ها نشان دهد.

اطرافیانتان از شما انتظارات زیادی دارند و شما می‌ترسید درخواست آن‌ها را رد کنید. ترس شما از اینکه از دست شما ناراحت بشوند گاهی آنقدر شدید است که شب‌ها شما را بیدار نگه می‌دارد.

این قدرت و استعداد‌های شماست که شما را شگفت‌انگیز و منحصربه‌فرد می‌کند. نباید بخاطر انتقادات دیگران اعتماد و عزت نفس خودتان را پایین بیاورید. تنها کسی که به او مدیون هستید خودتان هستید. پس خودتان باشید و فقط به این دلیل که دیگران از شما انتقاد میکنند تغییر نکنید.

بخوانید تست شخصیتی: منظره پاییزی مورد علاقه‌تان کدام است؟

تست شخصیتی: منظره پاییزی مورد علاقه‌تان کدام است؟

تست شخصیت شناسی : وقتی برگ های پاییزی روی زمین می ریزند، به ما یادآوری …

ماه مورد علاقه من شماره ۴

شما همیشه آماده ریسک کردن هستید و گاهی آنقدر شجاع هستید که باعث تعجب دیگران می‌شوید. اما نمی‌توان گفت که هیچ چیز نمیتواند شما را ناراحت کند.

دیگران فکر میکنند که شما یک فرد شوخ و بیخیال هستید که نمی‌توانید آرام بگیرید. شما می‌ترسید کسانی که واقعاً دوستشان دارید دیر یا زود شما را ترک کنند. در روابط عاشقانه احساس ناتوانی میکنید و فکر میکنید که هرگز با کسی که دوست دارید آشنا نمیشوید. شما بسیار وفادارهستید.

شما فردی باهوش و شاد هستید که غیرممکن است کسی شما را دوست نداشته باشد حتی سرنوشت عاشق شماست؛ بنابراین نا امید نشوید و به تلاشتان ادامه دهید.

بخوانید تست شخصیتی: سنگ مورد علاقه شما چیست؟

تست شخصیتی: سنگ مورد علاقه شما چیست؟

تست شخصیت شناسی: سنگ‌ها به ما کمک می‌کنند تا با فرکانس اصلی‌ و درونی خودمان …

ماه مورد علاقه من شماره ۵

شما می‌توانید تمام عشقتان را نثار کسانی کنید که واقعا برای شما مهم هستند. اما شما خیلی خجالتی‌تر از این حرف‌ها هستید که از آن‌ها بخواهید به شما هم توجه کنند. شما می‌ترسید که آن‌ها آنقدر که شما دوستشان دارید، شما را دوست نداشته باشند و گاهی این ترس باعث میشود که برای رسیدن به اهدافتان تلاش نکنید. شما از طرد شدن میترسید و گاهی کسانی را دوست دارید که لیاقت عشق شما را ندارند.

باید بدانید که انقدر به افرادی که ارزش ندارند محبت نکنید و کارهایشان را انجام ندهید که احساس کنند وظیفه شماست.

شما انسان ضعیفی نیستید. از ابرازاحساسات واقعی خودتان نترسید کسی که شما را دوست دارد به شما و احساساتتان هم احترام میگذارد.

بخوانید تست شخصیتی: عدد مورد علاقه شما چیست؟

تست شخصیتی: عدد مورد علاقه شما چیست؟

این تست شما را از اینکه چرا مردم کارها را به روش های مختلف انجام …

ماه مورد علاقه من شماره ۶

شما به شلوغی عادت ندارید. شما آنقدر صادق هستید که گاهی از این صداقت خودتان آسیب می‌بینید. از تنها ماندن می‌ترسید. شما می‌ترسید که همه دوستان و آشنایانتان شما را ترک کنند.

اما نمیدانید که صداقت شما دقیقاً همان چیزی است که اطرافیانتان را جذب می‌کند. گاهی دلتان میخواهد برای همیشه دروغ بگویید، اما نمیتوانید، زیرا دروغ به روح شما آسیب میزند. دوست دارید که افراد مهربانی مثل خودتان در کنارتان باشند که مجبور نباشید برای نگه داشتن آن‌ها دروغ بگویید.

نترس و سعی نکن به کسی تبدیل شوید که نیستید…

سرنوشتتان به شما کمک می‌کند که گم نشوید و نه تنها با دیگران بلکه با خودتان نیز صادق باشید.