لجر نانو اس چیست ؟

تعریف لجر نانو اس

لجر نانو اس یک سخت افزار کیف پول است که برای ذخیره و معامله در ارزهای رمزگذاری شده رایج مانند بیت کوین ، اتریوم و سایر آلبوم های محبوب دیگر مانند لایت کوین و … استفاده می شود.

با اتصال لجر نانو اس به usb شامل پشتیبانی در سطح سیستم عامل برای برنامه های همراه برای کریپتوکارنسی ارز های مختلف است که به کاربران امکان ارسال و دریافت پرداخت های ارزهای دیجیتال را می دهد.

لجر نانو اس چیست ؟

بررسی حساب های آنها و مدیریت چندین آدرس برای هر ارز دیجیتال از یک کیف پول بهره گرفته می شود.

امنیت لجر نانو اس

لجر نانو اس دستگاه مانند یک فلش  استاندارد است و از طریق کابل USB همراه می تواند به هر وسیله وصل شود.

می تواند برای بیت کوین ، لایت کوین ، اتریوم و سایر آلت کوین ها استفاده شود.

یک صفحه نمایش داخلی با اندازه مناسب دارد که پیام ها و بازدیدهای در زمان واقعی را برای بررسی و تأیید وجوه و معاملات در دستگاه با استفاده از دکمه های فیزیکی ارائه می شود.

از منابع و آدرسهای کیف پول ارزهای رمز گذاری شده محافظت می کند.

کلیدهای خصوصی کاربر به سختی در Secure Element دستگاه قفل شده اند و باعث می شوند که آن را بی عیب و نقص کند.

هر بار که دستگاه برای هرگونه معامله یا نمایش داده شد ، یک کد پین مخفی 4 رقمی مورد نیاز است ، که از هرگونه سوءاستفاده یا سرقت ممنوع جلوگیری می کند.

این دستگاه همچنین از استاندارد FIDO® Universal Second Factor Second Factor پشتیبانی می کند ، که برای ساده سازی فرآیند احراز هویت در سرویس های آنلاین سازگار و محبوب مانند Dashlane ، Dropbox ، GMail و GitHub استفاده می شود.

در حال حاضر ، لجر نانو اس بیش از 12 برنامه همراه اختصاصی را برای انواع مختلف رمزنگاری و ویژگی های امنیتی پشتیبانی می کند.

از آنجا که این برنامه های همراه برای بروزرسانی سیستم عامل و مرور در فهرست برنامه ها فعال هستند ، سطح امنیتی و محافظت شده ای را از تلاش های مخرب ارائه می دهند.

این دستگاه همچنین با برنامه های مختلف کیف پول ledger سازگار است ، که این کیف پول های نرم افزاری سازگار با رمزهای رایج محبوب هستند که می توانند در رایانه های شخصی مانند رایانه شخصی نصب شوند.

Ledger nano s  برای تهیه نسخه پشتیبان آسان و ترمیم در هر دستگاه لجر یا کیف پول سازگار با استانداردهای BIP39 / BIP44 امکان پذیر می کند.

این دستگاه ادعا می کند ضد بدافزار است و با ویندوز (نسخه های 7+) ، مک (نسخه 10.9+) ، لینوکس یا سیستم عامل Chrome سازگار است.

انرژی لازم را از USB دریافت می کند و برای کار با کیف پول سخت افزاری نیازی به باتری نیست.

Ledger Nano S رقیبی برای یکی دیگر از دستگاه های محبوب کیف پول به نام KeepKey است.

قیمت و خرید لجر نانو اس

برای اطلاع از قیمت دقیق کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس و خرید آن به سایت تراپی بروید و از قیمت دقیق و بروز آن مطلع شوید و ارزان تر از همه  جا بخرید.